Handlekurven din

Kommentar

Alle bestillinger vil bli brukt USD. Innholdet i din nåværende handlekurv vises CYN, Du vil bruke USD Beregnet med siste valutakurs.

utsolgt

Noen produkter er ikke lenger tilgjengelige. Handlekurven din er oppdatert.

Har du en rabattkode?
Brukte rabattkoder lagres på kontoen din
Delsum
Rabatt

Denne rabattkoden kan ikke brukes i forbindelse med andre kampanjer eller rabatttilbud.

total
Beregn avgifter og fraktkostnader ved betaling.
Gratis levering på alle bestillinger.
NOK

Interiørklips til Volvo, 120 stk. 5306160

Sale price NOK kr114.50 Regular price NOK kr229.00

Ordresammendrag

Interiørklips til Volvo, 120 stk.
114.50
Har du en rabattkode?
Brukte rabattkoder lagres på kontoen din

Delsum
Fraktkostnader beregnes ved kassen.

eller

Kjøpsmetode
Detaljer

Plastklips i praktisk sortimentboks. Boksen inneholder de tolv vanligste klipsene, ti for bruk i Volvo-biler.

Glasspanel – OE3120254

Dørpanel – OE39964090

Dørpanel – OE30648141

Ekpansjonsnagle – OE9133417

Ekpansjonsnagle – OE1268176-3

Ekpansjonsnagle – OE91334177

Dørinnsteg – OE8678010

Lister – OE3518274

Terskellist – OE30808521

Bagasjeromsmatte – OE9468278

Frontrute – OE30820141

Dørpanel – OE8679426

    Se alle detaljene
    Autentisering
    Hvis du ikke har en konto, klikker du på Opprett konto.bli medlem